Käsi püsti, kes teab kedagi, kes teaks kedagi ponidest armsamat! Tunnistame ausalt, et meie ei tea… kui ehk printsessid välja arvata.

Lapsed juba teavad, et Valguskülast Tartu Raekoja platsil saadakse ikka uusi sõpru ja armsaid mälestusi. Saabuvate pühade ajal on selle eest hoolitsemas ka Kakumetsa külas asuvast tallist pärit ponid Viki, Kiki ja Sipsik. Viki, väikeponi ruun, konkurentsitu laste lemmik, saabub otsekui mänguasjapoest Raekoja platsile, just nii imearmas on ta nii seest kui väljast. Viki on 8 aastat vana ja tema turi on maast tubli 1 meetri kõrgune. Kiki on neli talve vana, valge-halli- ja pruunikirju poni, ka tema turi on maast kena 1 meetrit.
Kiki iseloom on nagu… lumehelbekesel,  südametemurdja selline. Sipsik on samas eas tubli poiss – nelja talve jagu söakust, julgust ja imearmsust. Tema on natuke „lühemat kasvu“, turi üle 95 cm ei ulatu.

Ponid tulevad Valguskülla hubasest kodutallist Kakumetsa külas Luunjas, kus on nendesuguste armsate tegelaste eest hoolitsetud juba neli aastat.

Ponid on Raekoja platsil lapsi sõidutamas:
E, K, R kell 15:30–20:00 ja L–P kell 15:30–20:00.

NB! Ponid on Raekoja platsi külastamas kuni 10. jaanuarini. 

Kui pisikesi sõitjaid jagub, jäävad ponid heal meelel nädalavahetustel ka kauemaks Raekoja platsile.

Viki, Kiki ja Sipsik on Valguskülas vahetustega kohal ja ei saabu alati kõik korraga lapsi sõidutama.
NB! Lörtsi, jäite ja tuisuga jäävad nad koju ja sama juhtub ka siis, kui külmakraade on üle 20.

Hind: 5 € (üks sõit/üks laps)
Ponisõidukontakt: 5632 1299 (Angela Tali)

Kolm Poni Tartus