Uisuväljak

Jõulud Tartus on väga eriline aeg! Tartu jõuluaeg on juba pea sama tore nagu on jaanipäev!

Suudlevatel Tudengitel on ees ootamas aga eriti vahvad pühad, sest edaspidi on nende vahetus läheduses Tartu linnasüdames veel rohkem sagimist, kurameerimist, kihistamist, kaunist muusikat ning sõpru-külalisi.

Alates esimesest advendipühapäevast on amüseeriva pronkspaari ümber avatud ligi 1000 ruutmeetri suurune uisuväljak ja maailma ühte kõige romantilisemat ja lõbusamat meelelahutust – uisutamist – saab Tartus harrastada valguskettidest tähistaeva all otse linna kõige tähtsamal väljakul.

Tartu Raekoja platsi uisuväljak töötab advendiaja algusest veebruarikuu lõpuni, st ajani, kui kevadigatsus juba väljakannatamatuks muutub. Loodame selle pea kolme kuu jooksul väljakul poognaid teha nii koos endiste ja praeguste Michelle Kwanide, Anna Levandite ja Aleksandr Zaitsevitega (nad o n meie keskel, andke ainult võimalus) kui vaprusest värisevate esmauisutajatega. Vanemad ja vanavanemad saavad viimastega ühineda või juba natuke suurematele uisutajatele väljaku servast õpetusi jagada. Kui neid üldse kuulda ei võeta, on aeg minna uisuväljaku kohvikusse ja end kuuma joogiga rahustada.

Armsaks saanud klaaspaviljonidest Valgusküla, mis pakub talveilmale vaatamata mõnusat värskes õhus viibimise keskkonda nii suurtele kui väikestele, loomulikult naaseb Raekoja platsile ning jääb oma ülekorraldamata moel inimesi rõõmustama ja tegevusi pakkuma talvise koolivaheaja lõpuni.

UISUVÄLJAKU LAHTIOLEKUAJAD

Tartu Raekoja platsi uisuväljak on esimesel talvel avatud 29. novembrist 28. veebruarini (k. a).

Oleme igapäevaselt avatud ajavahemikus 10:00–22:00.

Palun pane tähele, et: