Jõulujutud Tartu Maarja kogudusemaja hoovis

Kuupäev: 20.12.2020
Kellaaeg: 12:00 - 13:00

Sündmuspaik: Tartu Maarja kogudusemaja hoov


Tartu Maarja kogudusemaja hoovis loevad tuntud inimesed igal advendipühapäeval ja 22. detsembril jõulujutte.

29. november kl 12: Loone Ots, „Kui hea on külma käest tuppa minna ja miks mõned jõuluehted peavad oma kodumajja jääma“ lugeja enda raamatust „Lumise metsa rõõm ehk kuidas Sass ja Laura kuuske toomas käisid“.

6. detsember kl 12: Ain Mäeots, „Väike külmapoiss, kes maalis värvidega“ Miloš Macoureki raamatust „Muinasjutte“ Leo Metsari tõlkes.

13.detsember kl 12: Merilin Kirbits: „Metsakeste päev“ Juhan Jaigi raamatust „Pombi ja Üdsimärdi nõiad“.

20. detsember kl 12: Marko Mäesaar: „Kingid ja Viru värav“ ja „Jõuluõhtu“ Loone Otsa raamatust „Taaveti meheteod neetud külas“.

Kolmapäev, 22. detsember kl 16: Merle Jääger, „Jõulud kodus“ Jüri Parijõgi raamatust „Jõulud, jõulud!“. Selle jutu kingime Tartu lastele jõuluvaheaja alguse puhul!

 

Pakume sooja teed ja jutu kuulamise ajal on võimalik endale ümber võtta soe pleed. Sissepääs tasuta, aga võimalik on teha annetus Tartu Maarja kiriku taastamise heaks.

PS! Sündmusele tulles palume kanda maski ja hoida teiste külalistega vahet. Tagame maskid külastajatele, kel seda endal kaasas ei ole.

Korraldaja jätab endale õiguse teha seoses koroonapuhanguga muudatusi esinejate hulgas. Siiski loodame, et keegi ei haigestu ja saame programmi ellu viia plaanipäraselt!
Jaga seda üritust ka sõpradega!